# | Név | Szak |
---|
1 | Antal Virág | biológia BSc IV. |
2 | Babcsányi István János | kémia BSc III. |
3 | Bakos Anna | biotechnológia MSc II. |
4 | Bánrévi Gábor András | földtudomány BSc II. |
5 | Baumann Kristóf Péter | fizika BSc II. |
6 | Bertalan Dániel László | programtervező informatikus BSc I. |
7 | Biborka Dániel | programtervező informatikus BSc I. |
8 | Blázsik Árpád | fizika BSc II. |
9 | Borbényi Márton | Elméleti Matematika PhD II. |
10 | Bujbáczi Fanni Luca | környezettan BSc I. |
11 | Csatlós Botond | fizika MSc V. |
12 | Csere Zsanett | biológia BSc II. |
13 | Csima Tekla | biológia BSc I. |
14 | Csizmadia Miklós Dániel | matematika BSc II. |
15 | Csoma Balázs | biológia BSc III. |
16 | Csontos András | fizika BSc II. |
17 | Csordás Kevin Gábor | fizika BSc II. |
18 | Dernovics Eszter Dalma | biológia BSc I. |
19 | Dobolyi Zsófia | biológus MSc I. |
20 | Dudás István | biológia BSc I. |
21 | Fey Dávid | fizika BSc I. |
22 | Fogarasi András | matematika BSc II. |
23 | Fraknói Ádám | matematikus MSc II. |
24 | Füredi Erik Benjámin | matematika BSc III. |
25 | Gábriel Tamás | matematika BSc I. |
26 | Gelencsér Orsolya | Környezettudomány PhD IV. |
27 | Gereczi Botond Géza | Geológus MSc I. |
28 | Hajós Balázs | matematika BSc I. |
29 | Haskó Zsolt | biológia BSc I. |
30 | Horváth Áron | matematika BSc III. |
31 | Horváth Laura | környezettan BSc IV. |
32 | Kempf Alex | matematika BSc II. |
33 | Kercsó-Molnár Anita | |
34 | Kiglics Mátyás | programtervező informatikus MSc IV. |
35 | Kökényesi Márk Péter | matematika BSc II. |
36 | Koleszár Domonkos | matematika BSc II. |
37 | Kovács Balázs Csaba | fizika BSc II. |
38 | Kövér Blanka | matematika BSc III. |
39 | Krecht Regina | |
40 | Lévai Dominik Márk | fizika BSc I. |
41 | Mamuzsics Gergő | fizika BSc VI. |
42 | Mazug Péter | matematika BSc IV. |
43 | Melján Dávid Gergő | matematika BSc I. |
44 | Mogyorósi Bálint | matematikus MSc II. |
45 | Móra Márton Barnabás | matematika BSc I. |
46 | Nagy Bence Botond | földtudomány BSc I. |
47 | Nagy Leila Vivien | matematika BSc I. |
48 | Nagy Levente | matematika BSc II. |
49 | Nemeskéri Dániel | fizika BSc I. |
50 | Orbán Áron | földtudomány BSc II. |
51 | Orosz Bálint | programtervező informatikus BSc V. |
52 | Pákozdi Áron | |
53 | Pivoda Tomás | programtervező informatikus MSc II. |
54 | Sajósi Benedek | kémia BSc II. |
55 | Schlitt Bence | |
56 | Sebők Mátyás | programtervező informatikus BSc III. |
57 | Slézia Dávid | |
58 | Somogyi Dalma | matematika BSc II. |
59 | Stingli József | programtervező informatikus BSc II. |
60 | Szabó Eszter | matematika BSc II. |
61 | Szalay Gergő | programtervező informatikus MSc II. |
62 | Szanyi Attila | matematika BSc I. |
63 | Szigeti Boldizsár László | fizika BSc II. |
64 | Sztranyák Gabriella | matematika BSc I. |
65 | Takács Dóra | fizika BSc III. |
66 | Tarcsa Virág | biológia BSc III. |
67 | Tárkányi Damján Péter | matematikus MSc II. |
68 | Tófalvi Tamás | Informatika PhD II. |
69 | Vincze Vázsony Viktor | biológia BSc II. |