# | Név | Szak |
---|
1 | Balatoni Bori | biológia BSc I. |
2 | Csaplár Viktor | matematika BSc III. |
3 | Dékány Csaba | programtervező informatikus BSc II. |
4 | Dörgő Daniella | kémia MSc II. |
5 | Érfalvy Dávid | biológia BSc IV. |
6 | Fazekas Fanni | biológia BSc IV. |
7 | Ficsór István Dávid | matematika-kémia tanár osztatlan IV. |
8 | Fleiner Zsigmond György | matematika BSc II. |
9 | Futó Ákos | földtudomány BSc IV. |
10 | Gáspár Attila | matematikus PhD I. |
11 | Glück Krisztina | Meteorológia MSc II. |
12 | Gurzó József | fizika BSc II. |
13 | György Zoltán | fizika BSc IV. |
14 | Hegedűs Dániel | matematika BSc III. |
15 | Horváth Anna Lili | programtervező informatikus BSc IV. |
16 | Horváth Donát | kémia MSc V. |
17 | Huba Flóra Anna | biológia BSc II. |
18 | Jánosik Áron | matematika MSc I. |
19 | Jánosik Máté | matematika BSc II. |
20 | Kadlecsik Ádám | fizika BSc IV. |
21 | Kalocsai Zoltán | matematika BSc II. |
22 | Kapdos Ádám | kémia BSc IV. |
23 | Karikó Csongor Csanád | autonómrendszer informatikus MSc II. |
24 | Karvaly Krisztián Márk | kémia BSc II. |
25 | Kertész Balázs Zoltán | fizika BSc II. |
26 | Kinyó András | fizika BSc II. |
27 | Koós Márton János | programtervező informatikus BSc III. |
28 | Kóródi Lőrinc | biológia BSc III. |
29 | Kőrösi Ákos | matematikus MSc III. |
30 | Kovács Benedek | matematikus PhD II. |
31 | Kovács Dániel | geológus MSc II. |
32 | Mácsai Dániel | matematika BSc III. |
33 | Máté Lőrinc | matematika BSc I. |
34 | Mendei Barna | fizikus MSc I. |
35 | Mikulás Zsófia | matematika MSc II. |
36 | Mocskonyi Mirkó György | fizikus PhD II. |
37 | Molnár Barnabás | fizika BSc I. |
38 | Molnár Bence | geofizikus MSc IV. |
39 | Molnár Mátyás | fizika BSc V. |
40 | Molnár-Szabó Vilmos | matematika BSc I. |
41 | Nádor Benedek | matematika BSc I. |
42 | Nagy Rebeka Ráhel | biológia BSc III. |
43 | Osztényi József | matematika BSc III. |
44 | Ottó Panna | programtervező informatikus BSc III. |
45 | Pék Fruzsina | környezettan BSc IV. |
46 | Pőcze Barnabás | programtervező informatikus MSc II. |
47 | Porupsánszki István | matematikus PhD IV. |
48 | Radics Nóra | biológia BSc III. |
49 | Simon-Zsók Anett | fizika BSc II. |
50 | Sütő Félix | programtervező informatikus BSc II. |
51 | Szépvölgyi Gergely | fizika BSc II. |
52 | Szobota András | vegyész PhD IV. |
53 | Szünder Barna Ferenc | programtervező informatikus MSc I. |
54 | Takács Késa Róza | kémia BSc II. |
55 | Tárkányi András | fizika BSc II. |
56 | Téglás Panna | fizika BSc II. |
57 | Toronyi András | fizika BSc II. |
58 | Tóthi Tamara | geofizikus MSc I. |
59 | Varga Szilárd | kémia BSc I. |
60 | Varga Vázsony | fizika BSc III. |
61 | Várkonyi Zsombor | matematika BSc III. |
62 | Vass Bálint | fizika BSc II. |
63 | Világos Blanka | Csillagász MSc II. |
64 | Zsubrits Ábel | kémia PhD II. |